Nakit ve Kıymetli Mal Lojistiği Nedir?

ManageCash Enterprise

Her gün milyonlarca insan, banka şubeleri ve ATM’lerde para almak, yatırmak, öde yapmak, ticari hasılatı yatırmak gibi işlerini kesintisiz olarak gerçekleştirmektedir. Peki, tüm bu operasyonlar gerçekleştirilirken bunca paranın nasıl tedarik edildiği, sahtekârlıklarla nasıl baş edildiği, nasıl organize edildiğini biliyor musunuz?

AVM’ler, Banka Şubeleri ve ATM’lerin nasıl nakitsiz kalmadığını ve kesintisiz olarak sizlere hizmet verdiğini düşünün. Banka şubelerinin ve ATM’lerin bir gün hiç çalışmadığını düşünün. Bu kabusu yaşamamanız için çalışan muazzam bir ekip, lojistik destek, ve teknoloji bulunmaktadır. Bu makinaların sürekli çalışır durumda olması için de farklı bir servis türü gerekmektedir. Bu servisi veren ekip nakit parayı taşır, işler, tekrar birleştirir ve paranın sürekli olarak olması gereken yere teşınması için faaliyet gösterir. ATM’lerin de tüm teknolojik cihazlar gibi sürekli ve yoğun bir bakıma ihtiyaçları vardır. Bazen bu cihazlar tüm diğer teknolojik cihazlar gibi arızalanır veya insan eliyle verilen hasar dolayısıyla hizmet dışında kalırlar.

En yoğun kullanıma sahip parayı sadece bankalar, ATM’lerle sınırlı düşünmeyin, marketler, zincir mağazaları da düşünün ve yapılan işin kapsamını hayal edin. Her biri farklı özen isteyen operasyonlar içermektedir.

Kazanımlar

  • Sigorta limitlerinin anlık olarak kontrolu ile riskleri azaltır.

  • Online izleme ile %100 izlenebilirlik sağlanır.

  • Kağıtsız, hızlı ve hatasız çalışma

  • İnsan hataları, %30 a kadar azaltılır.

  • SLA hedeflerinin yakalanması güvence altına alınır.

  • Mobil uygulama ile ATM kabin kontrollarının dijitalleşmesi sağlanır

  • Çalışanların fazla mesai yükünün azaltılır.

Üst Seviye Verimlilik

Müşterilerimiz bütün bu operasyonları ManageCash çözümümüz ile kağıtsız olarak ve online olarak hatasız ve doğru olarak yönetmektedir. Bu sayede müşterilerimiz zaman, hız ve tasarruf sağlamakta, rakiplerine karşı daha rekabetçi olabilmektedir.

MOBİL & VERİMLİLİK

00

Nakit İşlem Merkezi

00

+

Zırhlı Araç

00

Saha Çalışanı

00

Milyon İşlem

? Managecash sistemini kurmak ne kadar sürer?

ManageCash uyarlaması müşterimizin işlem hacmine göre değişen sürede yapılabilir. Kullanıcı eğitimleri uzaktan veya özelleştirilmiş olarak nakit merkezlerinde verilebilir, bunun için lütfen bizimle temasa geçin.

? Managecash için yeni bir donanım gerekiyor mu?

ManageCash Web tabanlı olup özel bir bilgisayar gerektirmez, tablette bile çalışır. Nakit merkezlerinde kullanılan MC Kiosk uygulamalarının barkod okuyucu ve dokunmatik ekranlı bilgisayarlarda çalışması işlem hızında büyük işlem hızı getirmektedir. Sahada taşıma yapan personeller ise Android 6.0 ve üstü akıllı telefonlar ile işlemleri online olarak yürütebilirler.

? Verilerimiz güvende mi?

ManageCash verileri bulut ortamında güvenli bir şekilde saklanmakta ve %99 çalışma garantisi verilmektedir.

? Sistem white-label olarak çalışabilir mi?

Evet, sistemi müşterinin marka ve logosu ile çalışacak şekilde özelleştirebiliriz.

? ManageCash ne kadar maliyetlidir?

ManageCash lisans ücretlendirmesi sistemin hacmine göre değişmektedir, aktif olarak kullanılan zırhlı araç, personel, nakit merkezi ve hizmet verilen lokasyon sayısı belirleyici olmaktadır. Fiyat almak için lütfen bizimle temasa geçin.

Sizin İçin Özel Çözümler

Kullanıma hazır sistemler tüm ihtiyaçlarınıza tam olarak cevap veremiyor olabilir, ancak tanımı gereği kullanıma hazırdır ve satın aldıktan sonra hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. ManageCash çözümleri, çalıştığı endüstrinin genel kurallarına göre tasarlandığından müşteri kullanımı açısından küçük, orta ve üst düzey özelleştirme olarak geliştirilebilmektedir. Özel bir proje geliştirme, sonuca erişmek için zaman alsa da işinize %100 uyum sağlar ve ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılar. bize ulaşmak için info@managecash.com