ManageCash

CIT-Cash In Transit

ManageCash CIT Firmaları

Kağıtsız nakit toplama işlemlerinin gücü. Pahalı el terminallerine gerek yok: firma zırhlı araçlarında bir cep telefonu uygulaması takip ve izleme kullanılıyor. Sistem ayrıca dijital imzayı da destekler ve telefonun kamerasıyla çantalardaki QR kodlarını tarar ve işlem kağıtsız olarak yürütülür.

00

Nakit Operasyon Merkezi

00

+

Zırhlı Araç

00

Saha Çalışanı

00

Milyon İşlem

? Managecash sistemini kurmak ne kadar sürer?

ManageCash uyarlaması müşterimizin işlem hacmine göre değişen sürede yapılabilir. Kullanıcı eğitimleri uzaktan veya özelleştirilmiş olarak nakit merkezlerinde verilebilir, bunun için lütfen bizimle temasa geçin.

? Managecash için yeni bir donanım gerekiyor mu?

ManageCash WEB uygulaması olduğundan özel bir bilgisayar gerektirmez, tablette bile çalışır. Nakit merkezlerinde kullanılan MC Kiosk uygulamalarının barkod okuyucu ve dokunmatik ekranlı bilgisayarlarda çalışması işlem hızında büyük işlem hızı getirmektedir. Sahada taşıma yapan personeller ise Android akıllı telefonlar ile işlemleri online olarak yürütebilirler.

? Verilerimiz güvende mi?

ManageCash verileri bulut ortamında güvenli bir şekilde saklanmakta ve %99 çalışma garantisi verilmektedir.

? Sistem white-label olarak çalışabilir mi?

Evet, sistemi müşterinin marka ve logosu ile çalışacak şekilde özelleştirebiliriz.

? ManageCash-Enterprise ne kadar maliyetlidir?

ManageCash-Enterprise lisans ücretlendirmesi sistemin hacmine göre değişmektedir, aktif olarak kullanılan zırhlı araç, personel, nakit merkezi ve hizmet verilen lokasyon sayısı belirleyici olmaktadır. Fiyat almak için lütfen bizimle temasa geçin.

Sizin İçin Özel Çözümler

Kullanıma hazır sistemler tüm ihtiyaçlarınıza tam olarak cevap veremiyor olabilir, ancak tanımı gereği kullanıma hazırdır ve satın aldıktan sonra hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. ManageCash çözümleri, çalıştığı endüstrinin genel kurallarına göre tasarlandığından müşteri kullanımı açısından küçük, orta ve üst düzey özelleştirme olarak geliştirilebilmektedir. Özel bir proje geliştirme, sonuca erişmek için zaman alsa da işinize %100 uyum sağlar ve ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılar. bize ulaşmak için info@managecash.com